Szybki kontakt: sklep@tulua.pl, tel. 691 210 888
Darmowa dostawa od 200 PLN

Współpraca z Tulua

Współpracujemy z wszystkimi firmami, dla których kluczowe jest stosowanie i sprzedawanie produktów w pełni naturalnych. Jesteśmy przekonani o wyjątkowości Tulua jako kosmetyków świeżych – co stanowi o ich skuteczności i przekłada się wprost na zadowolenie klientek. Zapraszamy do współpracy SPA wykorzystujące w swojej pracy naturalne produkty, salony kosmetyczne, dermatologów i inne profile działalności, którym zależy na produktach diametralnie różniących się od dostępnych na rynku.

Tulua Professional – świeże na zamówienie

Tulua Professional to linia kosmetyków wyłącznie dla profesjonalistów. Profesjonaliści mogą ocenić na podstawie tego co widzą doświadczonym okiem, na podstawie dodatkowych badań i testów, jakiego kosmetyku potrzebujesz. Mogą również użyć kosmetyku specjalistycznego o bardzo mocnym działaniu, ale przez krótki czas, czasami np. tylko raz. Z tego względu Tulua Professional przygotowana jest wyłącznie na ich potrzeby. Nie ma możliwości zakupu tych kosmetyków w naszym sklepie przez klientów indywidualnych.

Korzyści? Oczywiście.

Do współpracy zachęcamy hotele, SPA & Wellness, Day Spa, gabinety kosmetyczne, gabinety masażu, które kładą nacisk na naturalne produkty. Jako lider produkcji kosmetyków świeżych, dostarczamy produkty o bogatych składach, idealnie nadające się do stosowania w kuracjach.

Zapewniamy pełne wsparcie przy tworzeniu dedykowanych kuracji w oparciu o kosmetyki Tulua, proponując zbiór najpopularniejszych zabiegów lub dedykowaną linię czy zestaw.

Skontaktuj się z nami, jeśli:

  • chcesz rozszerzyć swoją ofertę o kuracje na kosmetykach świeżych Tulua,
  • chcesz stosować olejki, peelingi, kremy, serum balsamy i inne kosmetyki Tulua w swojej codziennej pracy – przy zabiegach oczyszczających, odmładzających, nawilżających z elementami aromaterapii.

To wszystko? Nie!

Zapraszamy do współpracy również:

  • wielobrandowe sklepy online, które chcą wprowadzić świeże kosmetyki Tulua do swojej oferty,
  • sklepy stacjonarne, które pragną poszerzyć swoją ofertę (uwaga: przy współpracy z najlepszymi sklepami przekazujemy piękną lodówkę),
  • sieci sklepów, które chcą kompleksowo obsłużyć swoje klientki poszukujące świeżych kosmetyków.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 880 363 793 oraz mailowego na b2b@tulua.pl