Szybki kontakt: sklep@tulua.pl, tel. 880 363 793
Darmowa dostawa od 250 PLN

Tulua Club™

Jeśli należysz do klubu i otrzymujesz specjalne promocje, zaloguj się. Ceny zmienią się automatycznie, a specjalne oferty pojawią się w sklepie już po zalogowaniu. Kody i promocje dostępne poza klubem nie działają dla członków klubu – tutaj ceny są niższe na stałe.

Korzyści z bycia w klubie Tulua

Dołącz do Klubu Tulua i uzyskaj dostęp do specjalnych cen i wielu innych korzyści:

  • Dostęp do wszystkich produktów w znacznie niższych cenach – nawet do 50% taniej, bez ograniczeń ilościowych. Ceny zmieniają się automatycznie dla członków Klubu po zalogowaniu do konta.
  • Premiery nowych produktów dostępne są dla członków Tulua Club™ w pierwszej kolejności
  • Naturalny gratis do każdej paczki
  • Prezenty za odesłanie opakowań – słoiczków i buteleczek
  • Kolejne korzyści już wkrótce!

Warunki uczestnictwa w Tulua Club™

  • Wyrażasz chęć zakupów regularnych za minimum 100 złotych w ciągu 2 miesięcy. Nie prosimy Cię o dane karty płatniczej, ani podpisywanie deklaracji. Po prostu wybierz coś dla siebie w ciągu 2 miesięcy (zakupy sumują się), a pozostaniesz w Klubie i utrzymasz dostęp do bardzo atrakcyjnych cen oraz pozostałych korzyści. Jeśli nie będziesz kupować regularnie, korzyści znikną automatycznie, ale możesz do nich wrócić spełniając raz jeszcze warunek zakupów za min. 100 zł po normalnych cenach.
  • Podczas rejestracji konta (której możesz dokonać w czasie zakupów na etapie wpisywania danych dostawy) wyrażasz akceptację Regulaminu Sklepu oraz Regulaminu Tulua Club™. Korzyści są nadawane automatycznie – jeśli kupujesz regularnie (wydajesz min. 100 zł w ciągu 2 miesięcy), otrzymujesz automatyczny dostęp do Tulua Club™.
  • Jeżeli nie jesteś Klientką Tulua to zachęcamy do pierwszych zakupów po normalnych cenach za min. 100 zł, a dostęp do niższych cen uzyskasz od razu po zapłaceniu za pierwszy zakup, wymagane jest tylko zalogowanie na utworzone konto (pamiętaj, aby je założyć podczas robienia zakupów). Oba zakupy możemy wysłać tą samą paczką.
  • Nie szukaj kruczków! 🙂 Akceptacja Regulaminu Klubu oraz uczestnictwo w Klubie nie wiąże się z żadnymi obowiązkami. Chcemy jedynie szczególnie docenić Klientki, które regularnie wracają po zakupy kosmetyków Tulua.

Regulamin

Pobierz regulamin Klubu