Szybki kontakt: sklep@tulua.pl, tel. 691 210 888
Darmowa dostawa od 200 PLN

Tulua – kosmetyki bez kompromisów


Tulua to świeże kosmetyki bez kompromisów. 

Chcemy aby Twój krem, olejek, peeling, serum były najlepsze. Myśląc o nich masz się uśmiechać za każdym razem i czekać na kolejny rytuał z niecierpliwością.

Tulua jest Twoja. Nie musisz jej polecać. Nie musisz o niej nikomu mówić. Nie musisz się nią dzielić. Chcemy, żebyś miała dziką przyjemność z korzystania z natury, w jej pełnej mocy, świeżości i oryginalności.

Zero tolerancji dla chemii. Tulua nie toleruje środków antygrzybiczych, antybakteryjnych, imidazolidinylów urea, formaldehydu, parabenów, SLS, sztucznych barwników, sztucznych zapachów etc. Nie ukrywamy ich pod egzotycznymi łacińskimi nazwami, nie tworzymy bytów, nie zamiatamy pod dywan. Mówimy wprost – mamy na nie alergie, dosłownie i w przenośni.

Kosmetyk nakładasz codziennie na twarz, wcierasz pod oczy, w delikatną skórę. Ma być naturalny i koniec. Dlaczego miałabyś stosować chemię? Żeby ułatwić życie producentom? Żeby ich produkty miesiącami mogły leżeć w magazynach oraz na półkach drogerii, aptek i sklepów z kosmetykami w najgorszych możliwych warunkach dla kosmetyków, czyli w cieple.

Świeżość jest wymagająca, tak jak Ty. Jeśli próbowałaś już Tulua Fresh to wiesz o czym mówimy.  Jeśli nie, spróbuj.  To kosmetyk jakiego jeszcze nie miałaś. Ekstremalny. Przygotuj się na niezwykłe doświadczenie.

Cały proces produkcji i logistyki postawiliśmy na głowie, zakwestionowaliśmy wszystkie utarte ścieżki, abyś mogła mieć świeżość i moc. Świeże rządzi tak jak Ty w Tulua. Co to znaczy w praktyce?

Po pierwsze od stworzenia dowolnego kosmetyku serii Tulua Fresh do dostarczenia go Tobie mija kilka dni. Zdarza się, że masz go na następny dzień.

Stany magazynowe Tulua Fresh są zawsze na wyczerpaniu, abyś dostała kosmetyk, który jest wyłącznie świeży. Od razu po wyprodukowaniu jest szczelnie zamknięty i trafia do chłodni Tulua i przechodzi w stan hibernacji. Na tym etapie jest bezpieczny, a jego życie jeszcze się nie rozpoczęło.

Jeśli to czego chciałaś w naszym sklepie właśnie się skończyło, nadal możesz kupić. Twoja Tulua właśnie powstaje. Daj nam moment. Każdorazowo poinformujemy Cię o czasie oczekiwania na kosmetyk.

Jeśli nie chcesz czekać, wybierz dowolny produkt z tej samej kategorii dostępny od razu.

W Tulua Fresh jesteśmy niepraktyczni i sięgamy absurdu, po to abyś Ty mogła sobie pozwolić na wszystko. Niektórych kosmetyków nie wysyłamy w piątek, aby przez weekend nie znajdowały się w niekontrolowanych warunkach w magazynach kuriera.

Za to Ty, jeśli nie chcesz trzymać Tulua Fresh w swojej lodówce, nie trzymaj. Nie lubisz nakładać zimnego kremu na ciepłą skórę? A może nie lubisz widoku swoich kosmetyków obok sałaty i żółtego sera? Rozumiemy to. Trzymaj swoją Tuluę tam gdzie chcesz, pamiętając jednak, że krem jest żywy i wyśmienity nie tylko dla Twojego Ciała, ale także dla innych istot żywych. Nie tłumimy jego mocy, nie zabijamy mikrobów, nie oswajamy. Jest naturalny, jest dziki, jest żywy i ma być zużyty w ciągu kilku miesięcy.

Dosyć instrukcji użytkowania, dat ważności i opisów. Czas na Twoją Tuluę.