Szybki kontakt: sklep@tulua.pl, tel. 691 210 888
Darmowa dostawa od 200 PLN

Świeże kosmetyki są lepsze.

Udowodnimy dlaczego każdy kosmetyk powinien być świeży.

Tulua to kosmetyki świeże, intensywne, żywe, naturalne. Lubisz świeżą  i zdrową żywność? Pokochasz świeże kosmetyki.

Naturalne

To prawdziwa, nieujarzmiona natura. Kosmetyki Tulua są aktywne, nie zawierają konserwantów, a jeśli pojawiają się w składzie części produktów – są to śladowe ilości konserwantów dozwolonych przez ECO CERT dla kosmetyków naturalnych i organicznych. Są zdrowe i mogą być stosowane dla każdego rodzaju cery.

Robione przed wysyłką

Czas pomiędzy wytworzeniem kosmetyków a ich wysyłką skracamy do minimum. To wszystko dzięki precyzyjnemu harmonogramowi produkcji i dostaw. Robimy wszystko dla świeżości.

Bardziej aktywne

Zastosowane w naszych kosmetykach składniki mogą osiągnąć swoją maksymalną moc dzięki temu, że ich produkcja jest świeża. Intensywność jest diametralnie lepsza od większości dostępnych na rynku kosmetyków.

Bez kompromisów

Nie oszczędzamy na żadnym etapie produkcji. Ma być maksymalnie świeżo, naturalnie, intensywnie. Efekt – kosmetyki z efektem wow, o fascynujących zapachach i zgodne z naturą.

8 lat doświadczenia

Korzystamy z 8 letniego doświadczenia kosmetyków świeżych. To opinie klientek, obserwacje, chęć ciągłego udoskonalania produktów sprawiły, że Tulua jest jednym z czołowych dostawców kosmetyków świeżych.

Są żywe

Oddziaływanie na skórę jest diametralnie inne niż w przypadku kosmetyków dostępnych na rynku – nawet tych, które są “w pełni naturalne”. Świeża produkcja i krótki termin ważności (2-6 miesięcy) mają największe znaczenie.

Ekologiczne

Rzecz oczywista, ale nie możemy o niej nie wspomnieć. Większość składników ma swoje źródło w certyfikowanych uprawach ekologicznych. Hydrolaty są produkowane przez nas, z własnych zbiorów, dostępne również jako osobne produkty.

Uzależniają

Wejście do świata kosmetyków świeżych nie tylko przynosi wspaniałe efekty. Otwiera oczy na fakt, że wszystkie kosmetyki powinny być naturalne. Jeśli szukamy naturalności w żywieniu, nasza skóra powinna otrzymywać świeże kosmetyki.

Najczęściej zadawane pytania

Czy wysyłacie produkty w piątek lub Święta?

Zdecydowanie nie. Dbamy, aby czas pomiędzy wytworzeniem kosmetyku, jego wysyłką a otrzymaniem przez klienta był jak najkrótszy. Wyjątek stanowią chłodne miesiące.

Dlaczego niektóre kosmetyki Tulua mają 6 lub 12-miesięczny termin przydatności?

Wszystkie kosmetyki produkujemy w małych partiach, aby klient otrzymywał produkt świeżo wyprodukowany. Część kosmetyków, mimo, że jest w pełni naturalna, nie wymaga ominięcia tzw. fazy olejowej. Część kosmetyków pomija tę fazę i dlatego ich termin ważności jest krótszy.

Jak wydłużać życie świeżego kosmetyku?

Zasady są proste: przechowywanie w temperaturze wskazanej na etykiecie (np. w lodówce lub chłodnym miejscu). Idealnie będzie, jeśli kremy nabierzesz patyczkiem,  drewnianą łyżeczką lub czymś neutralnym co nie miało kontaktu z Twoją skórą – dzięki temu w słoiczku nie mnożą się niepotrzebne bakterie.

Jak pakujecie produkty i czy mogę odesłać buteleczki dla uzupełnienia?

Działamy zgodnie z zasadą: zawartość jest w centrum uwagi. Opakowania są ekologiczne (pudełko, wypełnienie), a same buteleczki i słoiczki możesz odesłać, abyśmy mogli je uzupełnić.