Szybki kontakt: sklep@tulua.pl, tel. 880 363 793
Darmowa dostawa od 250 PLN

Przetestuj Tulua i przekonaj się.

Otrzymałeś -15% rabatu na pierwsze zamówienie.

Przekonaj się do świeżych kosmetyków Tulua.pl i zostań z nami na dłużej.

Rabat jest już w Twoim koszyku. Jest ważny do 30.06.2019.

Dlaczego Tulua?

100% naturalne

To prawdziwa, nieujarzmiona natura. Kosmetyki Tulua są aktywne, nie zawierają konserwantów, ani żadnej tzw. chemii. Są zdrowe i mogą być stosowane dla każdego rodzaju cery.

Robione przed wysyłką

Czas pomiędzy wytworzeniem kosmetyków a ich wysyłką skracamy do minimum. To wszystko dzięki postawionej na głowie procedurze produkcji i logistyki. Robimy wszystko dla świeżości.

Bardziej aktywne

Zastosowane w naszych kosmetykach składniki mogą osiągnąć swoją maksymalną moc dzięki temu, że cała produkcja jest świeża. Intensywność jest diametralnie lepsza od dostępnych na rynku kosmetyków.

Bez kompromisów

Nie oszczędzamy na żadnym etapie produkcji. Ma być maksymalnie świeżo, naturalnie, intensywnie. Efekt – kosmetyki z efektem wow, o fascynujących zapachach i zgodne z naturą.

8 lat doświadczenia

Od ponad 8 lat pracujemy nad jakością naszych receptur. To opinie naszych klientek, obserwacje, chęć ciągłego udoskonalania produktów sprawiły, że Tulua jest jednym z czołowych producentów kosmetyków świeżych.

Są żywe

Oddziaływanie na skórę jest diametralnie inne niż w przypadku kosmetyków dostępnych na rynku – nawet tych, które są “w pełni naturalne”. Świeża produkcja i krótki termin ważności (2-3 miesiące) mają największe znaczenie.

Ekologiczne

Rzecz oczywista, ale nie możemy o niej nie wspomnieć. Stosowane komponenty mają swoje źródło w certyfikowanych uprawach ekologicznych.

Uzależniają

Wejście do świata kosmetyków świeżych nie tylko przynosi wspaniałe efekty. Otwiera oczy na fakt, że wszystkie kosmetyki powinny być naturalne. Jeśli szukamy naturalności w żywieniu, nasza skóra powinna otrzymywać świeże kosmetyki.