Szybki kontakt: sklep@tulua.pl, tel. 880 363 793
Darmowa dostawa od 250 PLN

Rozwój Tulua – jak ulepszamy kosmetyki

Tworząc markę Tulua korzystamy z wieloletniego doświadczenia w tworzeniu świeżych kosmetyków na zamówienie. Świeże kosmetyki sprawdzane były u indywidualnych klientów, klientek a także w salonach kosmetycznych. Często po kosmetyki na indywidualne zamówienie sięgają osoby z problemami skórnymi oraz bardzo wymagającą cerą. Dzięki stałemu zbieraniu doświadczeń, poszukiwaniu alternatyw i nowych aplikacji nasze kosmetyki są coraz lepsze.

Nasze Klientki wracają po kremiki, sera, olejki regularnie, często kupują je również dla swoich przyjaciółek, mam, babć i córek. To dla nas bardzo cenny sygnał, że to co robimy przynosi korzyści innym. Zdarza się, że nasze kosmetyki rozwiązują problem, z którym nasza nowa Klientka próbowała poradzić sobie od dawna, bez skutku.

Cennym źródłem informacji są dla nas specjaliści, kosmetyczki i dermatolodzy, których sugestie traktujemy bardzo poważnie. Dzięki krótkiemu cyklowi produkcyjnemu, zmiany w składzie lub sposobie wykonania kosmetyku, łączenia lub aktywowania poszczególnych składników, możemy wykonywać nawet z tygodnia na tydzień. To sprawia, że zdobywamy nowe doświadczenia i cały czas ulepszamy nasze produkty.

W przeważającej liczbie Klientek coraz częściej pojawiają się również Mężczyźni, którzy gdy już chcą stosować krem to mają od niego konkretne wymagania – ma działać, spełniać ważną funkcję zdrowotną, ma być superwydajny i nie być wypełniaczem/placebo tylko zawierać wszystko czego skóra na prawdę potrzebuje. Takie myślenie jest nam bliskie.

Wśród naszych Klientów są mężczyźni, którzy nie tylko chcą dobrze wyglądać dla siebie oraz podobać się kobietom, ale także uprawiają różne sporty: biegają, chodzą na siłownie, jeżdżą na rowerach, nartach, uprawiają windsurfing, czy kitesurfing, a niektórzy mają też wymagające fizycznie prace, które sprawiają, że ich skóra wystawiana jest na wiatr, deszcze, mróz, upał, pocenie, wysuszenie, mechaniczne uszkodzenia, obtarcia etc. Odpowiednie rękawice, odzież, czy buty dostosowane do sportu, czy pracy, chronią przed kontuzjami, dają komfort i wygodę. Kosmetyki pielęgnacyjne zajmują się skórą, jej wzmocnieniem, regeneracją i przygotowaniem na kolejną dawkę adrenaliny oraz fizycznego wysiłku.

Dzięki specjalnemu krótkiemu cyklowi produkcji, dostosowanemu do świeżych kosmetyków, jesteśmy w stanie modyfikować nasze produkty w krótkim czasie i krótkich seriach. To daje olbrzymie możliwości dostosowań, testów i ewaluacji. Jesteśmy otwarci na zmiany i Tulua daje nam możliwość stałego rozwoju produktów.