Hydrozagadka Tulua - dlaczego używamy hydrolatów, czym różnią się od innych? 0
Hydrozagadka Tulua - dlaczego używamy hydrolatów, czym różnią się od innych?

Hydrozagadka Tulua - dlaczego używamy hydrolatów, czym różnią się od innych? 

Są dwa podstawowe powody, dla których 100% hydrolaty bez konserwantów stały się naszym znakiem rozpoznawczym.

Po pierwsze każdy krem, emulsja zawiera w sobie fazę wodną i w wielu produktach na rynku jest to po prostu woda. Zwykłe H2O, stanowi lwią część większości kremów, balsamów, mleczek itp. To może być nawet 60-80% objętości kremu! Woda jest dobra, potrzebujemy jej, ale dlaczego nie zamienić jej na coś jeszcze bardziej wartościowego, co będzie działać już od podstaw, od bazy?

czytaj całość »
Pierwszy w Polsce zabieg na kosmetykach świeżych 0
Pierwszy w Polsce zabieg na kosmetykach świeżych

Tulua Boost – zabieg skoncentrowanymi świeżymi preparatami naturalnymi – to nowy zabieg kosmetykami świeżymi i nowy zielony trend w gabinetach kosmetycznych. Polska marka kosmetyków świeżych Tulua z początkiem sierpnia br. wprowadza w gabinetach partnerskich pierwszy kompleksowy zabieg odmładzający oparty wyłącznie na kosmetykach świeżych. Zabieg wykonywany jest już w gabinetach w Bielsku-Białej.

czytaj całość »
Tulua w Gabinetach Specjalistów 0
Tulua w Gabinetach Specjalistów 2

Rozpoczęcie regularnej współpracy ze specjalistami kosmetologami, lekarzami medycyny estetycznej, gabinetami kosmetycznymi, SPA to ważny etap rozwoju marki Tulua. To wejście kosmetyków naturalnych w świat w którym przede wszystkim liczy się skuteczeczność... . Czy da się pogodzić te dwa światy? Jaki byłby tego efekt. Zapraszamy do lektury tekstu. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl