Pierwszy w Polsce zabieg na kosmetykach świeżych 0
Pierwszy w Polsce zabieg na kosmetykach świeżych

Tulua Boost – zabieg skoncentrowanymi świeżymi preparatami naturalnymi – to nowy zabieg kosmetykami świeżymi i nowy zielony trend w gabinetach kosmetycznych. Polska marka kosmetyków świeżych Tulua z początkiem sierpnia br. wprowadza w gabinetach partnerskich pierwszy kompleksowy zabieg odmładzający oparty wyłącznie na kosmetykach świeżych. Zabieg wykonywany jest już w gabinetach w Bielsku-Białej.

 

Na czym polega?

Kilkuetapowy celowany zabieg pielęgnacyjny na twarz wykonany naturalnymi kosmetykami świeżymi wyraźnie poprawia kondycję skóry, włączając naturalne mechanizmy odnowy i regeneracji. Jest skuteczny, mimo że nieinwazyjny. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, włączając w to również skórę atopową, problematyczną, bardzo wrażliwą, ze skłonnościami do podrażnień i alergiczną. Zabieg trwa około godziny i jest nie tylko bezbolesny, ale po prostu bardzo przyjemny. Dodatkowo każda klientka otrzymuje do domu świeży krem Tulua dobrany specyficznie do potrzeb swojej skóry jako przedłużenie i wzmocnienie efektów zabiegu.

„Kosmetyki świeże wykorzystuję w swoim gabinecie już od kilku miesięcy i widzę ich skuteczność w pielęgnacji pozabiegowej, szybkiej regeneracji skóry oraz pielęgnacji domowej u klientek. Idąc krok dalej, dzięki bliskiej współpracy z firmą Tulua – producentem kosmetyków świeżych – wdrożyliśmy wspólnie w moim gabinecie kompleksowy zabieg przeciwstarzeniowy wykorzystujący kilkuetapowo kosmetyki świeże” – mówi Gabriela Czyżowska, kosmetolożka i właścicielka gabinetu w Bielsku-Białej.

„Od początku tego roku rozpoczęliśmy bliską współpracę z gabinetami kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. Efektem są zarówno nowe produkty, jak i zabiegi w oparciu o nasze kosmetyki. Skuteczność i natura idą w parze, nowy zabieg kosmetykami świeżymi to doskonały przykład” – mówi Grzegorz Styczyński, właściciel marki Tulua.

 

Dla kogo?

Tulua Boost – zabieg świeżymi skoncentrowanymi preparatami naturalnymi przeznaczony jest dla każdej osoby, ponieważ kosmetolog decyduje o doborze wariantu zabiegu, wykonując na wstępie każdej kuracji analizę skóry i jej potrzeb. To zabieg dedykowany, celowany, a więc skuteczny.

„W tej chwili opracowaliśmy już kilka wariantów tego zabiegu, zachęceni pierwszymi sukcesami pracujemy nad kolejnymi” – dodaje Grzegorz Styczyński z firmy Tulua.

Niezależnie od tego, czy chcemy wygładzić zmarszczki, wzmocnić popękane naczynka, wyrównać przebarwienia, czy nadać twarzy nowy blask – Tulua Boost osiągnie swój cel, w dodatku pozwalając na dobór odpowiedniego wariantu preparatów pod kątem rodzaju cery czy problemu skórnego, z jakim się borykamy. Zabieg może być wykonywany również na skórze problematycznej: z trądzikiem, łuszczycą, atopowym zapaleniem czy egzemą. W takich przypadkach kosmetolog dobierze odpowiedni wariant preparatów.

 

Ile to kosztuje?

Koszt zabiegu bez promocji to 400 złotych. Cena zawiera świeży kosmetyk Tulua dopasowany do naszych potrzeb, który dostaniemy po zabiegu.

 

Kosmetyki świeże przyciągają coraz liczniejsze rzesze klientek wymagających, poszukujących skutecznych kosmetyków pielęgnacyjnych, ale opartych na składnikach naturalnych oraz unikających drażniącej chemii. Tulua Boost to zabieg, który pozwala doświadczyć kosmetyków świeżych przy celowanej aplikacji pod okiem doświadczonego kosmetologa. To godzina, podczas której nasze ciało i umysł włączają naturalne mechanizmy odnowy, homeostazę, równowagę, resetują ustawienia fabryczne, pozbywają się obciążeń dnia codziennego i wzmacniają barierę ochronną skóry.

Kosmetyki świeże, lodówkowe – to preparaty tworzone ze składników naturalnych, unikające kontrowersyjnej chemii, barwników i wypełniaczy. Ze względu na krótkie terminy przydatności przechowywane są w lodówce czy innym chłodnym miejscu lub zużywane w krótkim czasie. Sprawdzają się w pielęgnacji każdego rodzaju cery, również tej problematycznej, atopowej, ultrawrażliwej, negatywnie reagującej na chemię w tradycyjnych kosmetykach drogeryjnych.

 

Pierwsze zabiegi wykonywane są w Bielsku-Białej. Aby umówić zabieg skontaktuj się z nami napisz na sklep@tulua.pl lub zadzwoń 691 210 888. 

Tulua w Gabinetach Specjalistów 0
Tulua w Gabinetach Specjalistów 2

Rozpoczęcie regularnej współpracy ze specjalistami kosmetologami, lekarzami medycyny estetycznej, gabinetami kosmetycznymi, SPA to ważny etap rozwoju marki Tulua. To wejście kosmetyków naturalnych w świat w którym przede wszystkim liczy się skuteczeczność... . Czy da się pogodzić te dwa światy? Jaki byłby tego efekt. Zapraszamy do lektury tekstu. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl