O Tulua

Tulua to marka kosmetyków naturalnych z Jaworza w Beskidzie Śląskim. Mieszkamy i pracujemy u podnóża gór.

Jako Tulua działamy od 2018 roku. 

Lubimy chodzić po górach (szczególnie Grzesiek, który w wieku 41 został biegaczem górskim ultra -

więcej o tym na prywatnym blogu Grześka: https://tatabieganienazarty.wordpress.com/2021/05/27/o-tym-jak-dziewczyna-nauczyla-mnie-zbiegac-z-gorki-ultra-trail-malopolska-2021/)

Lubimy zdrowe jedzenie, od czasu do czasu tęsknimy za slow life, ale lubimy również nowe wyzwania. 

Pracę traktujemy trochę jak misję niesienia światu zdrowych kosmetyków, trochę jak dobrą zabawę, trochę jak wyzwanie. 

Tworzymy coś cennego, wartościowego, bardzo potrzebnego w dzisiejszym świecie. Rozwiązujemy poważny problem jakim są uczulenia na sztuczną chemię w kosmetykach. Słyszymy świadectwa ludzi, którzy wrócili do używania kosmetyków pielęgnacyjnych po długich przerwach, wreszcie nie mają reakcji alergicznych, wreszcie czują balans w pielęgnacji skóry. To dla nas duże zachęcenie i czerpiemy z tych doświadczeń wiele satysfakcji. 

Lubimy tworzyć kosmetyki zupełnie nowe, zupełnie inaczej, z najlepszych składników dostępnych na rynku lub takich, które sami tworzymy - jak np. unikalne hydrolaty z wielu roślin. W naturze, roślinach szukamy funkcji, które są dla nas wartościowe - jak odżywianie skóry, nawilżanie, ochrona przed słońcem, również wiązanie wolnych rodników i zmniejszanie stresu oksydacyjnego, wygładzanie zmarszczek, niwelowanie przebarwień, przywracanie skóry do stanu homeostazy, zdrowia w którym regeneruje się sama. Szukamy rozwiązań w naturze. 

Receptury kosmetyków tworzymy od podstaw. Kosmetyki sprzedajemy w różnych miejscach np. sklepie online, niszowych drogeriach naturalnych, wybranych aptekach oraz gabinetach kosmetycznych, kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. 

Oprócz produkcji i sprzedaży kosmetyków zajmujemy się również pozyskiwaniem ciekawych i bardzo czystych składników naturalnych. Lubimy chmiel i wszystko z chmielu. Zachwycamy się olejem z nasion chmielu, zlecamy również produkcję własnych hydrolatów. 

Znamy dobrze języki obce i lubimy współpracować z niszowymi firmami kosmetycznymi z zagranicy. To nas bardzo rozwija i motywuje. 

Chcemy, aby świeże kosmetyki naturalne Tulua były dostępne w wielu gabinetach kosmetycznych w całej Polsce i były wykorzystywane przez specjalistów od urody dla których skuteczność i jakość jest najważniejsza. W pewnej mierze ten cel już osiągamy. 

Zawsze jesteśmy otwarci na nowe, niestandardowe pomysły i cenimy ludzi, którzy lubią wyzwania, próbują nowych rzeczy w życiu i są aktywni.

Masz więcej pytań do nas? Zadzwoń, napisz maila, skontaktuj się przez Social Media. Staramy się być dostępni dla wszystkich. 

pozdrawiamy, 

Zespół Tulua

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl